Правила Використання

Юридична інформація

Веб-сайт www.knightsbridgeentertainment.com (далі – Сайт) містить матеріали, що охороняються авторським правом, товарні знаки та інші матеріали, що охороняються законом, зокрема тексти, фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, музичні та звукові твори тощо.

Колективу редакції Сайту належить авторське право на використання змісту Сайту (зокрема право на підбір, розташування, систематизацію та перетворення даних, що містяться на Сайті, а також на самі вихідні дані), крім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на Сайті матеріалів.

Користувач Мережі не має права вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажі або відступленні, створювати похідні продукти або іншим чином використовувати, частково або повністю, зміст Сайту без письмової згоди редакції Сайту.

Виняток становлять:

  • використання розміщених текстових матеріалів в обсязі не більше 300 (трьохсот) знаків, без урахування розділових знаків, зі згадкою імені автора, а також з посиланням на www.knightsbridgeentertainment.com і адресу www.knightsbridgeentertainment.com. При передруку матеріалу www.knightsbridgeentertainment.com в інтернеті необхідно вказати активне посилання (URL) на первісну адресу матріалу;
  • вільне відтворення відеороликів і фотозображень в особистих некомерційних цілях (особисті блоги, інші особисті ресурси). При такому використанні необхідно вказати ім’я автора, (c) knightsbridgeentertainment.com і адресу: www.knightsbridgeentertainment.com.

У всіх випадках ми будемо вдячні, якщо ви проінформуєте нас про використання наших матеріалів.

Повне або часткове відтворення матеріалів, розміщених на веб-сайті www.knightsbridgeentertainment.com, правовласником яких є не www.knightsbridgeentertainment.com, забороняється без письмового дозволу редакції.

Відповідальність

Відповідальність за зміст рекламних оголошень і банерів, розміщених на веб-сайті www.knightsbridgeentertainment.com, несе рекламодавець.

Редакція www.knightsbridgeentertainment.com не несе відповідальності за зміст веб-сайтів, на які даються гіперпосилання.

Думки авторів матеріалів сайту не завжди збігаються з позицією редакції.